Lemse


Hizmetler


Yerinde Teknik Servis

Firmamız mesai saatlerine bağlı kalmaksızın, size uygun olan saatlerde yerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Yerinizde olmayacak sorunlarda,cihazınız alınır ve en geç 18 saat içerisinde sonuçlandırılarak teslim edilir. Akatlar - Etiler - Bebek bölgesinde servis için standart başlangıç servis ücretimiz 80TL+KDV dir. İlçe dışı servislerde ise km. başına 4 TL ulaşım bedeli servis ücretine dahil edilir.

Data Kurtarma ve Yedekleme

Sistem göçmesi sonucu oluşabilecek bilgi kayıplarına karşı datalarınız DVD-R/CD-R ya da HardDisk ortamına alınarak yedeklenir ve sisteminiz ilk kurulum haline getirilir. Bu işlem için bilgisayarın servise gelmesi şarttır, yerinde yapılacak işlem değildir.


Anakart Onarım

Bilgisayarın fiziksel olarak açılmaması gibi sorunlar genelde anakart arızası kaynaklı sorunlardır. Anakart onarımı dahilinde çözümü mümkündür. Bu işlem için cihazın servise iletilmesi şarttır.

Sistem Upgrade (Yükseltme)

Bilgisayar sistem bileşenlerinin sık sık kısa döngülerle yenlilendiğini göz önüne alırsak, Upgrade’in temel değişiklik yapacağı söylenemez. Bu nedenle modeli eski kalmış bilgisayarların çevre birimi ya da genel olarak bellek / harddisk gibi temel parçalarının yükseltilmesi işlemi olarak tanımlayacağımız upgrade işlemiyle birkaç yıllık olan bilgisayarların kısmi güncel hale getirilmesi sağlanır.

ADSL Kurulum servisi

Günümüzde internet e erişimin vazgeçilmezi olan ADSL erişimine bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlarınız için verilen servis hizmetimizdir. Bu servis için gerekli ücret kablolu modemlerde 80 TL, kablosuz (wireless) modemlerde 100 TL +KDV dir. Buna splitter, hat çekimi dahil değildir.

Yıllık/Aylık bakım sözleşmeleri

Özellikle orta ölçekli işletmeler için gerekli olabilecek,bilgi işlem alt yapısında oluşacak muhtemel arızalara karşı çok kısa zamanda teknik desteği sağlamayı amaçlayan, iş kaybı riskini en aza indiren anlaşma nitelikli servislerdir. Teknik servis bakım anlaşması metnini okumak ve indirmek için tıklayınız.

Kişiye özel konfigürasyon oluşturma

İhtiyaçlarınız belirlenerek,buna göre oluşturulacak konfigürasyonla gereksiz ihtiyaç fazlası hazır bilgisayar almanız önlenir ve bütçenize tasarruf sağlanır.

Notebook onarım servisi

Son yıllarda fiyat düşüşleriyle epey yaygınlaşan notebooklarınızın adaptör,fanlarındaki arızaları,bellek,harddisk yükseltimi gibi ihtiyaçlarınızı gidermek amaçlı servisimizdir.

Ev/Ofis Ağ kurulumu

Çok kullanıcılı ev ve işyerlerinde network (ağ) ortamında bilgisayarlaın birbirleriyle veri iletşimini, internet, printer paylaşımı gibi çözümleri sunan servisimizdir.

Web site Tasarımı

Firmaların ya da tüzel kişilerin 7/24 kesintisiz tanıtımının yapıldığı web medyası kuşkusuz ki reklam için en ideal ve de ucuz yoludur. Günümüzde aynı zamanda web sayfası, firma saygınlığın bir ölçüsü olarak algılanmaktadır. Bu nedenle ister tek sayfalık sade bir tasarım ya da profesyonelce Flash animasyonların yer aldığı 5 sayfalık tasarım olsun ihtiyaçlarınız oranında web grafikerimiz bu konuda emrinizde.

Antivirüs Taraması ve Yüklenmesi

Günümüzde sanal tehditlerin başını kötü amaçlı yazılımlar olan bilgisayar virüsleri teşkil ediyor. Siz de eğer bankacılık işlemlerini, e-posta iletişimini, web kaynaklarını kullanıyorsanız kesinlikle bilgisayarınız sanal tehditlere karşı savunmasız durumdadır ve antivirüs yazılımı gereklidir. Firmamız dünya çapında saygın antivirus yazılımları olan Kaspersky, Norton, NOD32 gibi programların satışını ve yükleme hizmetini sunuyor.